Nasze inwestycje

Opieramy swoje projekty na trzech współgrających wartościach: lokalizacji, architekturze i wysokiej jakości materiałów. Na nasze inwestycje wybieramy miejsca położone w pobliżu potrzebnej infrastruktury, dobrze skomunikowane z miastem. Projektujemy je tak, by z upływem czasu zachowywały dobry wygląd, nawet po latach pozostając wizytówką firmy i ciesząc swoich mieszkańców.

ALEJE SOSNOWE – Ulim k. Gorzowa

Przedstawiamy kameralne osiedle 32 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w miejscowości Ulim, zaraz przy granicy Gorzowa.

Powierzchnia domu: 130 m2
Udogodnienia: garaż, ogród, osiedle zamknięte, fotowoltaika

Więcej informacji:

www.alejesosnowe.pl | info@licom.com.pl

Banner image

GORZOWSKA 2A – Strzelce Krajeńskie

Inwestycja jest kameralna (18 mieszkań), jednak dzięki zróżnicowaniu układów i wielkości na pewno znajdziesz u nas idealną nieruchomość dla siebie i swoich bliskich!

Metraże: 40 – 105 m2
Udogodnienia: stacje ładowania elektrycznego, wideodomofon sterowany smartfonem i system detekcji twarzy, światłowód, garaże, ogródki

Więcej informacji:

www.gorzowska2a.pl | info@licom.com.pl

Banner image

NOWA KOTLINA – Gorzów Wlkp.

NOWA KOTLINA to kompleks siedmiu trzykondygnacyjnych domów szeregowych w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Zielona Kotlina. Każdy z budynków posiada ogród.

Metraż: 120 m2 + ogród
Udogodnienia: stacje ładowania elektrycznego, wideodomofon sterowany smartfonem i system detekcji twarzy, wentylacja mechaniczna (rekuperacja)

Więcej informacji:

www.nowakotlina.pl | info@licom.com.pl

Banner image

TRES – Gorzów Wlkp.

Idealne miejsce na Twój biznes. Nowoczesny 3 piętrowy budynek biurowy z lokalami usługowymi w parterze. TRES oferuje ponad 730 m2 powierzchni biurowo-usługowej.

Udogodnienia: wideodomofon sterowany smartfonem i system detekcji twarzy, klimatyzacja i rekuperacja, alarm z monitoringiem.

Więcej informacji:

www.tresgorzow.pl | info@licom.com.pl

Banner image

D8A – Gorzów Wlkp.

Kamienica D8A położona jest w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Dworcowej.W trzypiętrowym budynku oferujemy 2 lokale na parterze do użytku komercyjnego o powierzchni około 33 m2 i 104 m2, 12 mieszkań dwupokojowych o metrażach od 32 m2 do 44 m2 i miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Udogodnienia: wideodomofon sterowany smartfonem, klimatyzacja, system alarmowy i stacje ładowania elektrycznego.

Więcej informacji:

www.d8a.pl | info@licom.com.pl

Banner image

Przedstawione na stronie internetowej www.licom.com.pl wizualizacje czy modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.