Dostępne w sprzedaży

Budujemy obiekty mieszkalne wielorodzinne, jednorodzinne oraz budynki komercyjne.  Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu, aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom. Przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje z myślą o Państwa potrzebach i możliwościach. Aktualnie prowadzimy sprzedaż nieruchomości w ramach następujących inwestycji:

ALEJE SOSNOWE
Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w miejscowości Ulim, zaraz przy granicy z Gorzowem.
Banner image
GORZOWSKA 2A
18 mieszkań z ogródkami lub tarasami lub poddaszami użytkowymi w nowym 3-kondygnacyjnym budynku w Strzelcach Krajeńskich, koło Gorzowa Wlkp.
Banner image
NOWA KOTLINA
Kompleks 7 jednorodzinnych, trzykondygnacyjnych domów szeregowych z ogrodami, przy ul. Zielona Kotlina w Gorzowie Wlkp., na atrakcyjnym osiedlu Górczyn.
Banner image
TRES
Idealne miejsce na Twój biznes. Nowoczesny 3 piętrowy budynek biurowy z lokalami usługowymi w parterze. Zlokalizowany przy ul. Sportowej w Gorzowie Wlkp.
Banner image
Kamienica D8A
Kamienica D8A położona jest w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Dworcowej. W trzypiętrowym budynku oferujemy 2 lokale na parterze do użytku komercyjnego o powierzchni około 33 m2 i 104 m2, 12 mieszkań dwupokojowych o metrażach od 32 m2 do 44 m2 i miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Banner image

Nieruchomości do wynajęcia

LICOM Sp. z o.o., oprócz działalności związanej ze sprzedażą na rynku pierwotnym, proponuje również obiekty komercyjne, powierzchnie biurowe, mieszkania i domy do wynajęcia z możliwością wykupu na własność. Aktualna oferta obejmuje lokale w ramach następujących inwestycji:

BRAK OFERT

Przedstawione na stronie internetowej www.licom.com.pl wizualizacje czy modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.